Cestování je jako škola, akorát vás nenudí

Oheň - zamyšlení nad světem

3. dubna 2017 v 9:37
Oheň může být velice užitečný, například v bájných dobách pomáhl lidem ohledně bezpečí i potravy. Dnes je oheň častokrát přehlížen, používá se hlavně na akcích všeho druhu a na ozdobu. Když se řekne něco o ohni, spousta z nás myslí na něco tvrdého, špatného. Ale proč?

Díky těm,kteří oheň zneužívají. Ano. Nebýt těchto lidí,jistě by byl oheň využívanější. Tito lidé zakládají požáry a ničí stoustě lidem životy. A jedné rodině,které toto postihlo,bude dnešní příběh.

Já a bratr jsme šli už spát. Matka se koukala na televizi a otec byl ještě v práci. Byl to marketingový ředitel jedné velké společnosti.Byla už asi půlnoc a já ucítila kouř. Šla jsem se kouknout dolů. Před naším velkým oknem stál jakýsi člověk a naše zahrada byla v plamenech! Chtěla jsem volat hasiče, nemohla jsem ale najít mobil. "Mami!" řvala jsem. Spala ale hlubokých spánkem. "Pomoc!" snažila jsem se dovolat pomoci. Náš dům už byl celý rudý. Okamžitě jsem zašla pro bratra, vzala ho náručí a ještě jeho oiblíbenou hračku, ta by shořet nemohla. Vyšla jsem předními dveřmi a zazvonili na nejbližší sousedy. Hasiči už byli na cestě.

Po hodině přijel i otec. Oznámil nám, že moje matka uhořela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama