Cestování je jako škola, akorát vás nenudí

Pobyt v Tukanii 24.3- 2.4.

3. dubna 2017 v 12:21 |  Tukanie
Na tento pobyt jsem se těšila si úplně nejvíc. Cestovala jsem sama. Ubytování a vstupné mě vyšlo přibližně na 1900 kč (189,6 Tz). Tradičně jsem si to objednála přes Tukanské ministersvo cestování, kde se můžete domluvit i česky :)

Letěla jsem z Ostravy do Tukany asi 13 hodin,což není tak úplně moc. Po příletu jsem čekala hodinu na menší letadlo do Berdu. Když už jsem tam byla, vlakem jsem jela asi 10 km severně od Berdu do města Wizar. Měla jsem zaplacený pokoj v malém penzionku.

2. den
Vypravila jsem se do pohoří Berd,v nedávné době tam otevřeli horský bázen a tak jsem se na něj šla podívat. Musím říct, že nezklamal. Ceny bylz velice přijatelné.

3. a 4. den

Jela jsem na plavbu až ke břehům Austrálie.Musím říct, že to byl zážitek na celý život. Musím tak ještě někdy zajet.

5. den

Vypúravila jsem se na zříceninu hradu Fosk. Není moc známá, ale je tam klid a to je hlavní.

6. den
Místní obyvatelé mě pozvali na oslavu založení města. Musím říct,že se jim opravdu povedlaa měla jsem zase možnost ochutnat výbornou tukanskou kuchyni.

7. den

Opět jsem se rozhodlapodívat do Berdu. Tentokrát jsem jela na kole. V Berdu jsem nakoupila suvenýry a taky nějaké tukanské speciality na doma. Snad mi vydrží

8. den

Šla jsem se projít podél tukanského pobřeží. Nevím, co na tom mám popsat.

9. a 10 den.

Balila jsem se a loučila se s Tukanií. Cesta na letičtě v Berdu byla stejná jako u příjezdu, jen trochu smutnější. Z Berdu jsem letěla do Sydney, pak do Londýna a na konec do Ostravy.Přímý let zajistit nešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leone Leone | Web | 9. dubna 2017 v 12:39 | Reagovat

Nešlo by zrušit ten obrázek na pozadí? Nedá se to přes to vůbec číst.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama